Ujawniono kolejną porcję szczegółów związaną z nowym systemem zdobywania poziomów
Na oficjalnym forum League of Legends Riot zamieścił wpis odpowiadający na najczęściej padające pytania związane z nadchodzącymi zmianami w systemie zdobywania poziomów i otrzymywanych za to nagród. Część informacji była już oczywiście wcześniej znana, ale w ten sposób opublikowano również kilka nieznanych dotychczas szczegółów.
Pierwszą z ujawnionych informacji jest fakt, że po wprowadzeniu nowego systemu bardziej doświadczeni gracze mogą otrzymają specjalne emotki pokazujące ile dotychczas czasu poświęcili grając w LoL-a (przegranie przynajmniej 500 godzin zapewni nam emotkę zwaną Defender of the League, po przekroczeniu progu 1500 godzin otrzymamy emotkę Champion of the League, a posiadanie na koncie więcej niż 2500 godzin zapewni najrzadszą emotkę Conqueror of the League).
Kolejną ujawnioną informacją jest dokładniejszy spis przedmiotów, które zakupić będzie można w zapowiadanym już wcześniej specjalnym sklepie na Niebieską Esencję i sama lista prezentuje się w następujący sposób:
>
[](https://news-a.akamaihd.net/public/images/misc/forums/2017/Maokai_Meowkai_chromas.jpg)
[](https://news-a.akamaihd.net/public/images/misc/forums/2017/MysteryMinis.jpg)
[](https://news-a.akamaihd.net/public/images/misc/forums/2017/MysteryChamp-2.jpg)
[](https://news-a.akamaihd.net/public/images/misc/forums/2017/Urfwick.jpg)
W kwestii specjalnego sklepu na niebieską esencję dowiedzieliśmy się również, że obecne plany zakładają iż będzie on wracał do gry przynajmniej raz na rok, jednak póki co nie wiadomo czy wracając będzie on zawierał dokładnie takie same przedmioty jak te wymienione powyżej (choć możemy spodziewać się, że przedmioty unikalne dla tego sklepu powrócą wraz z nim).
Dodatkowo Riot planuje nagrodzić osoby, które albo wydały przez 1 września bieżącego roku sporą ilość IP na stary system run (minimalna ilość by otrzymać nagrodę to 125 000 IP) albo zakupiły w przeszłości limitowane rudy, specjalnym skinem na wardy który zaprezentowany został poniżej (posiadacze rzadkich run dodatkowo mogą spodziewać się specjalnej ikony przywoływacza). Warto przy tym wspomnieć, że w tym przypadku wliczać się będą również IP wydane na strony run, a jeśli kupiliśmy je za pomocą RP to system potraktuje to tak jakbyśmy wydali na nie pełną sumę 6300 IP.
[](https://news-a.akamaihd.net/public/images/misc/forums/2017/runeward4.jpg)
Zdradzono również dokładniejsze liczby związane z tym w jaki sposób będziemy w nowym systemie zdobywać poziomy i prezentują się one w następujący sposób:
>
źródło: https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/c7He9MWq-frequently-asked-questions-about-the-upcoming-leveling-and-rewards-changes
Twoja reakcja na nasz wpis: